ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga Vlora

2 posters

Go down

Pershendetje nga Vlora Empty Pershendetje nga Vlora

Post  vlora1912 Thu Apr 02, 2009 2:21 pm

Nga niku im te githe e shikoni qe une jam vlonjat dhe per te banuar banoj ne Amerike. Ju pershendes te gjitheve dhe ju falnderoj per forumin Arbenia. Ec aty Arbenia ec Vlora.
vlora1912
vlora1912
Beginner
Beginner

Number of posts : 1
Registration date : 2009-03-24
Points : 1
Reputation : 0

Back to top Go down

Pershendetje nga Vlora Empty Re: Pershendetje nga Vlora

Post  AuLoNa Thu Apr 02, 2009 2:23 pm

vlora1912 wrote:Nga niku im te githe e shikoni qe une jam vlonjat dhe per te banuar banoj ne Amerike. Ju pershendes te gjitheve dhe ju falnderoj per forumin Arbenia. Ec aty Arbenia ec Vlora.


Mirese erdhe ne kete forum paterjot. Smile
Shpresojme t'ja kalosh sa me mire ketu, dhe urojme te aktivizohesh ne tema.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum