ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje

+2
AuLoNa
*Anxhi*
6 posters

Go down

Pershendetje Empty Pershendetje

Post  *Anxhi* Tue Jan 27, 2009 7:40 pm

Përshëndetje të gjithëve! Ju përgëzoj për punën që keni bërë/do të bëni në këtë forum! Shpresoj të lexoj materiale interesante!

*Anxhi*

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Tue Jan 27, 2009 7:48 pm

Mirese erdhe Anxhi!
Deshirojme qe t'ja kalosh sa me mire ketu, dhe mund te postoni ne gjuhen shqip dhe anglisht gjithashtu.

Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  *Anxhi* Tue Jan 27, 2009 8:53 pm

Faleminderit Aulona! Miresetegjeta!

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  ZEUS10 Tue Jan 27, 2009 9:28 pm

*Anxhi* wrote:Përshëndetje të gjithëve! Ju përgëzoj për punën që keni bërë/do të bëni në këtë forum! Shpresoj të lexoj materiale interesante!

*Anxhi*

Falemnderit Anxh, ti je vecanerisht e mirepritur.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  *Anxhi* Wed Jan 28, 2009 12:08 am

ZEUS10 wrote:
*Anxhi* wrote:Përshëndetje të gjithëve! Ju përgëzoj për punën që keni bërë/do të bëni në këtë forum! Shpresoj të lexoj materiale interesante!

*Anxhi*

Falemnderit Anxh, ti je vecanerisht e mirepritur.

Ndihem e nderuar. Faleminderit zeus10

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  1bilderberg Wed Jan 28, 2009 11:45 am

Lona une do propozoja edhe mundesine e postimit ne gjuhe te tjera po te ish e mundur...

Pershendetje te gjithve....me behet qefi per krijimin e ketij forumi te ri qe uroj dhe shpresoj vertet te kthehet ne nje pike referimi ne internet me sa me shume informacione ne lidhje me historine, gjuhen, traditat, kulturen tone...

Pergezimet e mia Zeus10, pa punen e te cilit s'do ishim ketu...

1bilderberg
Veteran Member
Veteran Member

Male
Number of posts : 236
Registration date : 2009-01-28
Points : 38
Reputation : 20

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  ZEUS10 Wed Jan 28, 2009 12:48 pm

Falemnderit bildenberg. Mund te them nje grup njerezish patriote po bejne nje pune kolosale duke perfishire dhe ju.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Pershendetje Empty Hi everybody.

Post  Arbon Sat Jan 31, 2009 1:34 pm

I like very much the design of the forum and I want to say hi to everyone. I find the forum very interesting and hope to become a reference point soon.
Arbon
Arbon
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 19
Age : 51
Location : Niagara Falls
Registration date : 2009-01-31
Points : 2
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Sat Jan 31, 2009 1:38 pm

Arbon wrote:I like very much the design of the forum and I want to say hi to everyone. I find the forum very interesting and hope to become a reference point soon.

Hello Arbon, welcome and wish you enjoy! Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Leka Tue Feb 03, 2009 11:47 am

Njetjeta Anxhi

me pelqen emni i jot shume nuk e di pse por teper i bukur
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum