ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje

5 posters

Go down

Pershendetje Empty Pershendetje

Post  Keda Fri Apr 17, 2009 4:06 pm

Ka dale moda e forumeve qe une do e quaj forumomania dhe ka zene shume shqiptare. Por ky forumi ketu eshte i vecante dhe une vazhdimisht e lexoj.
Une jam Keda 19 vjec, 170 cm e gjate nga Tirana banoj ne Amerike ne Pensilvani. Kam kurreshtje per forumin tuaj sepse pervec qe flet per Shqiperine, me jep informacion per shkollen qe une jam duke kryer. Kisha vetem nje pyetje kush e ka krijuar kete forum? Kaq per kete takim, pershendetje te gjitheve. Keda
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Keda Fri Apr 17, 2009 4:19 pm

Se desh harrova; a ka ndonje ketu ne forum banues ne Pensilvania?
Falemnderit
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Keda Fri Apr 17, 2009 4:41 pm

Keda wrote: Kisha vetem nje pyetje kush e ka krijuar kete forum? Kaq per kete takim, pershendetje te gjitheve. Keda

Never mind, pershendetje I love you Arberdon I love you .
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Fri Apr 17, 2009 4:59 pm

Mirese erdhe Keda.Smile
Ja kalofsh sa me mire ketu, dhe mundohu te na hapesh disa tema te kendshme rinore meqe je me e re nga ne.
Uroj ta kryesh shkollen me sukses e po deshe ndonje ndihme na pyet.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Keda Fri Apr 17, 2009 5:07 pm

AuLoNa wrote:Mirese erdhe Keda.Smile
Ja kalofsh sa me mire ketu, dhe mundohu te na hapesh disa tema te kendshme rinore meqe je me e re nga ne.
Uroj ta kryesh shkollen me sukses e po deshe ndonje ndihme na pyet.

Falemnderit.
Ti duhesh te jesh labe apo jo?!Xhan xhan, megjithese nuk i kam shume qejf labet, kurse cunat jane simpatike.
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Fri Apr 17, 2009 5:18 pm

Keda wrote:
AuLoNa wrote:Mirese erdhe Keda.Smile
Ja kalofsh sa me mire ketu, dhe mundohu te na hapesh disa tema te kendshme rinore meqe je me e re nga ne.
Uroj ta kryesh shkollen me sukses e po deshe ndonje ndihme na pyet.

Falemnderit.
Ti duhesh te jesh labe apo jo?!Xhan xhan, megjithese nuk i kam shume qejf labet, kurse cunat jane simpatike.

Po labe jam...Smile
Po si nuk na ke qejf ti ne, ca te kemi bere!? Sad
Pastaj vetem cunat jane simpatike, po ne gocat nuk jena ta pashme!.. tongue
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Keda Fri Apr 17, 2009 5:26 pm

AuLoNa wrote:
Keda wrote:
AuLoNa wrote:Mirese erdhe Keda.Smile
Ja kalofsh sa me mire ketu, dhe mundohu te na hapesh disa tema te kendshme rinore meqe je me e re nga ne.
Uroj ta kryesh shkollen me sukses e po deshe ndonje ndihme na pyet.

Falemnderit.
Ti duhesh te jesh labe apo jo?!Xhan xhan, megjithese nuk i kam shume qejf labet, kurse cunat jane simpatike.

Po labe jam...Smile
Po si nuk na ke qejf ti ne, ca te kemi bere!? Sad
Pastaj vetem cunat jane simpatike, po ne gocat nuk jena ta pashme!.. tongue

Si pamje nuk jeni keq por menyra si flisni pa ofendim eshte pak rough.
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Fri Apr 17, 2009 5:34 pm

Keda wrote:
Si pamje nuk jeni keq por menyra si flisni pa ofendim eshte pak rough.

Nigjo ta them une, nuk e kemi se bejme ofendim, po ne ashtu e shprehim edhe dashurine ne menyre te ashper...Very Happy
Na e ka dhene ja Zoti ja ujte qe kemi pire.... Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  sulioti Fri Apr 17, 2009 5:51 pm

Keda wrote:Ka dale moda e forumeve qe une do e quaj forumomania dhe ka zene shume shqiptare. Por ky forumi ketu eshte i vecante dhe une vazhdimisht e lexoj.
Une jam Keda 19 vjec, 170 cm e gjate nga Tirana banoj ne Amerike ne Pensilvani. Kam kurreshtje per forumin tuaj sepse pervec qe flet per Shqiperine, me jep informacion per shkollen qe une jam duke kryer. Kisha vetem nje pyetje kush e ka krijuar kete forum? Kaq per kete takim, pershendetje te gjitheve. Keda

Pershendetje Keda,mire se erdhe ne kete forum,dhe uroj tja kalosh sa me mire mes nesh.
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  MrTom Fri Apr 17, 2009 6:32 pm

Keda wrote:Ka dale moda e forumeve qe une do e quaj forumomania dhe ka zene shume shqiptare. Por ky forumi ketu eshte i vecante dhe une vazhdimisht e lexoj.
Une jam Keda 19 vjec, 170 cm e gjate nga Tirana banoj ne Amerike ne Pensilvani. Kam kurreshtje per forumin tuaj sepse pervec qe flet per Shqiperine, me jep informacion per shkollen qe une jam duke kryer. Kisha vetem nje pyetje kush e ka krijuar kete forum? Kaq per kete takim, pershendetje te gjitheve. Keda

You are so gorgeous. Is it you on the picture?
MrTom
MrTom
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 6
Registration date : 2009-04-09
Points : 1
Reputation : 0

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Leka Fri Apr 17, 2009 8:55 pm

Mire se erdhe Keda.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum