ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje

2 posters

Go down

Pershendetje Empty Pershendetje

Post  Lani Thu Mar 19, 2009 8:23 pm

Ju pershendes te gjitheve dhe ju pergezoj per forumin interesant qe keni krijuar.

Lani
Beginner
Beginner

Number of posts : 1
Registration date : 2009-03-19
Points : 1
Reputation : 0

Back to top Go down

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Post  AuLoNa Thu Mar 19, 2009 8:27 pm

Lani wrote:Ju pershendes te gjitheve dhe ju pergezoj per forumin interesant qe keni krijuar.

Flm Lani, mirese erdhe midis nesh, dhe t'ja kalosh sa me mire.
C'do pjesemarje e anetarve ne c'do teme eshte e mirepritur. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum