ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uck_aksh i bashkohet stafit tone.

2 posters

Go down

uck_aksh i bashkohet stafit tone. Empty uck_aksh i bashkohet stafit tone.

Post  ArbërDon Mon May 04, 2009 7:17 pm

Kam kenaqesine te njoftoj, se stafit tone, i eshte bashkuar uck_aksh, i cili do te jete njekohosisht edhe dizenjuesi grafik i forumit. E pershendesim dhe i urojme pune te mbare.
ArbërDon
ArbërDon
Administrator
 Administrator

Male
Number of posts : 26
Registration date : 2009-02-10
Points : 16
Reputation : 1

Back to top Go down

uck_aksh i bashkohet stafit tone. Empty Re: uck_aksh i bashkohet stafit tone.

Post  AuLoNa Mon May 04, 2009 7:26 pm

uck_aksh mirese erdhe, kam pare disa nga design te tuat nga forumi i Ledit, dhe ben nje pune jashte zakonisht te bukur.
Falenderime qe u bere pjese edhe e forumit tone si dhe e stafit...Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum