ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe nje Yll ne kete forum

+3
ZEUS10
AuLoNa
Ylli
7 posters

Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Edhe nje Yll ne kete forum

Post  Ylli Fri Apr 24, 2009 1:29 pm

Pershendetje per te gjithe!
Edhepse besoj se te gjithe jeni yje ne kete forum, vendosa te ju bashkohem edhe une, sepse edhe nje yll me shume nuk besoj se ben dem ne qiellin e ketij forumi...

Ylli
Beginner
Beginner

Number of posts : 1
Registration date : 2009-04-24
Points : 3
Reputation : 2

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  AuLoNa Fri Apr 24, 2009 2:04 pm

Mirese erdhe Ylli, flm per regjistrimin, ja kalofsh mire ketu...Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  ZEUS10 Fri Apr 24, 2009 5:23 pm

Ylli wrote:Pershendetje per te gjithe!
Edhepse besoj se te gjithe jeni yje ne kete forum, vendosa te ju bashkohem edhe une, sepse edhe nje yll me shume nuk besoj se ben dem ne qiellin e ketij forumi...

Mire se erdhe Ylli, qielli duket me i bukur kur ka shume yje ne te, kurse nje qiell me pak yje nuk duket shume madheshtor, sado te bukur te jene yjet.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  ABC Fri Apr 24, 2009 7:34 pm

Sa te kemi laben ne, s'piesim per yje a derman lol!

Ylli welcome! Smile
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  Leka Sat Apr 25, 2009 3:01 pm

Mire se erdhe yll, shpresoj tja kalosh sa me bukur ne mesin e bashkeatdhetareve tuaj.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  sulioti Sun Apr 26, 2009 5:06 am

Mire se erdhe ylli uroj te ndihesh mire ketu.
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  TanLika Mon Apr 27, 2009 10:00 pm

Pershendetje njehere, edhe une kame deshire te pershendes ju, dhe kame kenaqesine te marre pjese ne nje forum shqipetare. me pelqen shume qe keni dekoruar forumin me simbole shqiptare dhe ato kane shume kuptime. Pershendetje Artani.

TanLika
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-27
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  AuLoNa Mon Apr 27, 2009 10:02 pm

TanLika wrote:Pershendetje njehere, edhe une kame deshire te pershendes ju, dhe kame kenaqesine te marre pjese ne nje forum shqipetare. me pelqen shume qe keni dekoruar forumin me simbole shqiptare dhe ato kane shume kuptime. Pershendetje Artani.


Mirese erdhe Artan, deshirojme t'ja kalosh sa me mire ketu ne mesin tone. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  TanLika Mon Apr 27, 2009 10:09 pm

AuLoNa wrote:
TanLika wrote:Pershendetje njehere, edhe une kame deshire te pershendes ju, dhe kame kenaqesine te marre pjese ne nje forum shqipetare. me pelqen shume qe keni dekoruar forumin me simbole shqiptare dhe ato kane shume kuptime. Pershendetje Artani.


Mirese erdhe Artan, deshirojme t'ja kalosh sa me mire ketu ne mesin tone. Smile
Miresete gjeta Aulona une kame lexuar shkriomet e tua ne forumin shqiptare.

TanLika
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-27
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  AuLoNa Mon Apr 27, 2009 10:10 pm

TanLika wrote:
AuLoNa wrote:
TanLika wrote:Pershendetje njehere, edhe une kame deshire te pershendes ju, dhe kame kenaqesine te marre pjese ne nje forum shqipetare. me pelqen shume qe keni dekoruar forumin me simbole shqiptare dhe ato kane shume kuptime. Pershendetje Artani.


Mirese erdhe Artan, deshirojme t'ja kalosh sa me mire ketu ne mesin tone. Smile
Miresete gjeta Aulona une kame lexuar shkriomet e tua ne forumin shqiptare.


Upppsss hahaha nuk jam aq e ashper sa tregohem...Very Happy se bej shaka..lol
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  TanLika Mon Apr 27, 2009 10:13 pm

AuLoNa wrote:
TanLika wrote:
AuLoNa wrote:
TanLika wrote:Pershendetje njehere, edhe une kame deshire te pershendes ju, dhe kame kenaqesine te marre pjese ne nje forum shqipetare. me pelqen shume qe keni dekoruar forumin me simbole shqiptare dhe ato kane shume kuptime. Pershendetje Artani.


Mirese erdhe Artan, deshirojme t'ja kalosh sa me mire ketu ne mesin tone. Smile
Miresete gjeta Aulona une kame lexuar shkriomet e tua ne forumin shqiptare.


Upppsss hahaha nuk jam aq e ashper sa tregohem...Very Happy se bej shaka..lol

Jo nuk thashe qe je e ashper mua me pelqen.

TanLika
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-27
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Edhe nje Yll ne kete forum Empty Re: Edhe nje Yll ne kete forum

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum