Ky duhet te jete vendi i duhur.

Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  nadylert on Thu Apr 02, 2009 4:20 pm

E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

nadylert
Junior Member
Junior Member

Number of posts : 5
Registration date : 2009-04-02
Points : 0
Reputation : -1

Back to top Go down

Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  Leka on Thu Apr 02, 2009 4:29 pm

nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

All hail google translator
avatar
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  ZEUS10 on Thu Apr 02, 2009 4:37 pm

Leka wrote:
nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

All hail google translator

Very Happy Dhe mua kete pershtypje me krijoi, gjithsesi, mire se erdhe ne forumin tone.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  eda on Thu Apr 02, 2009 5:09 pm

nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

Mirëseerdhe nadylert, nuk je në vendin e gabuar, je bash në vendin e duhur, mes shqiptarësh.

eda
Beginner
Beginner

Number of posts : 3
Registration date : 2009-03-27
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum