ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Funny Videos

4 posters

Go down

Funny Videos Empty Funny Videos

Post  AuLoNa Fri Jan 30, 2009 8:37 pm

Saliut i iken truri ne ShkoderO Zot, shyqyr e kena karagjoz kryeministrin, te pakten shikojme shfaqje falas! Funny Videos Icon_lol
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  *Anxhi* Fri Jan 30, 2009 9:42 pm

Kjo eshte per te qare dhe jo per te qeshur. Per vete me erdhi turp me cfare njerezish perfaqesohet shqiperia.

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Fri Jan 30, 2009 10:03 pm

*Anxhi* wrote:Kjo eshte per te qare dhe jo per te qeshur. Per vete me erdhi turp me cfare njerezish perfaqesohet shqiperia.

Ehhh e di o zemre po c'te bejme do qeshim nga zori, se nuk kemi c'bejme na ka zene gjarpri.

Grupi Lab i Policeve te Komisariatit nr 7 TR

Very Happy
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  seminol Fri Jan 30, 2009 11:27 pm

AuLoNa wrote:Saliut i iken truri ne ShkoderO Zot, shyqyr e kena karagjoz kryeministrin, te pakten shikojme shfaqje falas! Funny Videos Icon_lol
une vdes per videot e saliut dhe nanos .. I kam ne koleksionin tim bashke me "beavis and butthead" bounce
seminol
seminol
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 21
Location : usa
Registration date : 2009-01-30
Points : 4
Reputation : 3

Back to top Go down

Funny Videos Empty Sali Berisha dhe Edi Rama

Post  AuLoNa Sat Jan 31, 2009 4:42 pm

seminol wrote:une vdes per videot e saliut dhe nanos .. I kam ne koleksionin tim bashke me "beavis and butthead" bounce

Semi c'a krahasim te bukur i ke bere, se vertet ashtu jane. Very Happy
Last edited by AuLoNa on Tue Feb 03, 2009 12:25 pm; edited 1 time in total
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Osama hollywood actor playing President's role.

Post  ZEUS10 Tue Feb 03, 2009 10:55 am

ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  *Anxhi* Tue Feb 03, 2009 11:45 am

Edhe ajo na duhet qe Obama te jete Osama dhe t'ia hapim gropen vete vetes Very Happy

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Mon Mar 02, 2009 2:56 pm

AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Portokalli 5 Heronjt e Vigut

Post  AuLoNa Wed Mar 11, 2009 8:32 pm
Funny Videos Icon_lol
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Fri Mar 13, 2009 8:09 pmPolitikanet Injorante me Etikete per tu admiruar

Who Let the Dogs Out - Kush i la qente jashte tongue
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Fri Mar 13, 2009 9:03 pm

AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Mon Mar 23, 2009 9:12 pm
Funny Videos Icon_lol o Zot sa kam qesh...

Dhandrin e kemi Amerikan, po sa mire e ka mesuar shqipen!
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  ZEUS10 Mon Mar 23, 2009 10:30 pm

AuLoNa wrote:


Funny Videos Icon_lol o Zot sa kam qesh...

Dhandrin e kemi Amerikan, po sa mire e ka mesuar shqipen!

Vertet ashtu u sajua flamuri Kosovar, nuk eshte per te qeshur fare.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Wed Mar 25, 2009 1:15 pm
Shumë habere në një ditë, dale dale
çmimi i ujit prapë u rrit, dale dale
ujë do kemi një herë në tri ditë, dale dale
s'kemi me ç'të lajmë sitë, dale dale
lajmi i ditë vjen nga KESHI, dale dale
qeshi prapë dhe na e ngjeshi, dale dale
meqë dielli del ç'do ditë, dale dale
vetëm në darkë do ketë dritë, dale dale


hahahha keta te dy kane gallate.... Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Thu Mar 26, 2009 11:04 pm
hahhahahhaha o Zot keta kane qyfyre...... Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Mon Mar 30, 2009 12:40 am

hahahha hajde o cuni te keqen motrra..... Laughing

Marjana eshte vlonjate..... tongue
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  ZEUS10 Mon Mar 30, 2009 8:03 am

AuLoNa wrote:hahahha hajde o cuni te keqen motrra..... Laughing

Marjana eshte vlonjate..... tongue

Shume shume e egzagjeruar. Dhe ne humor i kalojme limitet. Une nuk do isha per kete lloj humori.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Mon Mar 30, 2009 9:47 am

ZEUS10 wrote:
Shume shume e egzagjeruar. Dhe ne humor i kalojme limitet. Une nuk do isha per kete lloj humori.

Zeus e kane marre kete lloj humori nga keta ketu ne Amerike.
Mirepo e tejkalojne, dhe vertet e zgjasin me teper sec duhet.
Vetem u shkriva me Marjanen qe e kishte marre seriozisht, dhe menyren si reagonte.

Po me e forta ka qene ajo e Igli Tares qe u hodh ne pishine, se tha po qellonin me pistolete... Laughing

AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Wed Apr 01, 2009 10:26 pm
Very Happy
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Mon Apr 06, 2009 1:23 pm
hahahhahaha tamam, keshtu kane bere.... Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Tue Apr 07, 2009 10:44 pm
Laughing Bokja....
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Wed Apr 22, 2009 10:18 pm
Very Happy
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Wed Apr 29, 2009 7:44 pm

AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  AuLoNa Wed May 06, 2009 6:39 pm
Ne jemi gallata vete.... Laughing
Asnjeri per tjeterin vetem ai i fundit e kishte ne rregull.

E forta kur njeri tha-Sala eshte diversant vete... Funny Videos 653594
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Funny Videos Empty Re: Funny Videos

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum