ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hello great to be here

4 posters

Go down

Hello great to be here Empty Hello great to be here

Post  AlbaniaSite Sat May 16, 2009 2:15 pm

Hello 2 @ll great people as i 've seen and read so far hope it @ll goes good!
AlbaniaSite
AlbaniaSite
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 3
Location : UK England
Registration date : 2009-05-16
Points : 1
Reputation : 0

http://www.albaniasite.net & http://www.albaniasite.org Http://w

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  AuLoNa Sat May 16, 2009 2:56 pm

AlbaniaSite wrote:Hello 2 @ll great people as i 've seen and read so far hope it @ll goes good!

Welcome to our forum, hope you have a good time too here. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  AlbaniaSite Sat May 16, 2009 4:17 pm

thanks Very Happy
AlbaniaSite
AlbaniaSite
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 3
Location : UK England
Registration date : 2009-05-16
Points : 1
Reputation : 0

http://www.albaniasite.net & http://www.albaniasite.org Http://w

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  Leka Sat May 16, 2009 4:44 pm

Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  AuLoNa Sat May 16, 2009 4:47 pm

Leka wrote:Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile

Leka you're too nosy.... tongue
Nga ke humb ti?
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  Leka Sat May 16, 2009 4:52 pm

AuLoNa wrote:
Leka wrote:Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile

Leka you're too nosy.... tongue
Nga ke humb ti?


No I'm not I just want to have something that we can talk about.

I've been bussy with personal affairs, it's nice to see you too Lona my lovely laluce lol.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  AuLoNa Sat May 16, 2009 5:21 pm

Leka wrote:
AuLoNa wrote:
Leka wrote:Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile

Leka you're too nosy.... tongue
Nga ke humb ti?


No I'm not I just want to have something that we can talk about.

I've been bussy with personal affairs, it's nice to see you too Lona my lovely laluce lol.


Pfffttt so much for missing me..... Evil or Very Mad
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  Leka Sat May 16, 2009 5:50 pm

I love you too Lona lol Very Happy
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  AlbaniaSite Sun May 17, 2009 8:30 pm

Leka wrote:Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile

Good point Smile

Pershendetje jam Djal Fierak interesat e mija jane bota e pafund e internetit momentalisht jam duke menaxhuar 3 website eshte thjesht pasion jetoj ne Britani ( Angli ) forumin e gjeta keshtu pa dashje duke klikuar ne firmen e zonjes me siper Smile ne albanian.com shpresoj te kalojme sa me kendshem se bashku.
AlbaniaSite
AlbaniaSite
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 3
Location : UK England
Registration date : 2009-05-16
Points : 1
Reputation : 0

http://www.albaniasite.net & http://www.albaniasite.org Http://w

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  ZEUS10 Thu May 21, 2009 5:37 pm

AlbaniaSite wrote:
Leka wrote:Mirese erdhe shoq, jo lutem te gjithe antareve te rinje qe te na kallzojne pak me shume per vedin e tyre. Dihet aq sa keni mundesi, thjeshte te na kallzoni diqa mateper qe te behet biseda pak ma interresante dhe te kamonikojme ma lirshem me njani tjeterin dhe pse jo te bejme lojna pa u merzitur (ta thumojme njani tjeterin nga pak) Smile

Good point Smile

Pershendetje jam Djal Fierak interesat e mija jane bota e pafund e internetit momentalisht jam duke menaxhuar 3 website eshte thjesht pasion jetoj ne Britani ( Angli ) forumin e gjeta keshtu pa dashje duke klikuar ne firmen e zonjes me siper Smile ne albanian.com shpresoj te kalojme sa me kendshem se bashku.

Mire se ke ardhur AlbaniaSite, uroj qe te kalosh mire dhe shpresoj te ndihmosh me njohurite e tua.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Hello great to be here Empty Re: Hello great to be here

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum