ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Levizja Vetevendosje

Go down

Levizja Vetevendosje Empty Levizja Vetevendosje

Post  Leka Sat May 02, 2009 12:41 am

Do kisha deshire te merrja mendimin tuaj, dihet gjithmone ne baze te njohorive, fakteve dhe llogjikes persa i perket levizjes "Vetvendosje" po ashtu dua tja kushtoj kete teme levizjes dhe te sjellim meteriale nga levizja.

Une personalishte deri me sot pajtohem 100% me ato qe levizja thote, planet qe kane dhe me drejtuesin e levizjes i nderuari Albin Kurti.

Shume njerez mendojne se Albin Kurti ashte kundra Amerikes por kjo nuk ashte e vertete aspak perkundrazi ai ka jetuar ne Amerik dhe ja din te mirat dhe te keqijat ktij vendi.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum