ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'eshte koha, c'kuptoni me te?

Go down

C'eshte koha, c'kuptoni me te? Empty C'eshte koha, c'kuptoni me te?

Post  *Anxhi* Thu Jan 29, 2009 10:49 am

Shume here mund te meditojme se cfare eshte koha e shpesh here kemi lexuar nga librat filozofike definicione dhe perkufizime nga me te ndryshmet. Por une do te doja te dija prej jush se cfare eshte koha per ju dhe se si e kuptoni. Per mua gjithmone ka qene nje puls qe me shtyn nga lindja drejt vdekjes. E per ju?

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum