Përshendetje nga uck_aksh

Go down

Përshendetje nga uck_aksh

Post  uck_aksh on Fri May 01, 2009 4:54 pm

ju përshendes dhe ju uroj per ket pun
unë ju kisha sigjeruar qe ta punoni nje faqe ku te jen shenimet ne gjuhen shqipe
sidoqoft urime pun te mbar dhe suksese
avatar
uck_aksh
Graphic Designer
Graphic Designer

Male
Number of posts : 26
Age : 45
Location : Shqipria e Madhe
Registration date : 2009-05-01
Points : 6
Reputation : 3

http://www.syrishqiponje.skyblog.com

Back to top Go down

Re: Përshendetje nga uck_aksh

Post  ZEUS10 on Fri May 01, 2009 6:11 pm

Mire se erdhe UCK-AKSH, ardhja jote do i sherbej me shume qellimit te krijimit te ketij forumi.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Përshendetje nga uck_aksh

Post  AuLoNa on Fri May 01, 2009 6:30 pm

Mirese erdhe uck_aksh, urojme t'ja kalosh sa me mire ketu.Smile

E kemi bere forumin ne kete menyre qe ta preferojne edhe te hujat por edhe ne ne disa gjuhe, mbasi historia dhe kultura jone duhet kuptuar edhe nga ata pervec ne.
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Përshendetje nga uck_aksh

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum