Mirese ju gjeta

Go down

Mirese ju gjeta

Post  Lionheart on Wed Apr 08, 2009 5:25 pm

Me ne fund mora dhe une guximin te postoj dicka. Kam deshire tju pershendes te gjitheve por sidomos juve qe studjoni dhe po jepni mendime per gjuhesine qe mua me duket shume interesante.


Last edited by Lionheart on Wed Apr 08, 2009 6:24 pm; edited 2 times in total
avatar
Lionheart
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 6
Age : 49
Location : Everywhere
Humor : I make laughing humor actors
Registration date : 2009-03-30
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  Lionheart on Wed Apr 08, 2009 5:42 pm

askush spo me pershendet e ?!!!
Epo mire do pershendes veteveten/ mire se erdha ne forum

hellooooLast edited by Lionheart on Wed Apr 08, 2009 6:24 pm; edited 1 time in total
avatar
Lionheart
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 6
Age : 49
Location : Everywhere
Humor : I make laughing humor actors
Registration date : 2009-03-30
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  Lionheart on Wed Apr 08, 2009 6:07 pm

Meqenese asnje spo ma var une do shkoj te pi nja 6 birra


Si punon kjo piktura e flamosur?

Hajd naten e mire.
avatar
Lionheart
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 6
Age : 49
Location : Everywhere
Humor : I make laughing humor actors
Registration date : 2009-03-30
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  ZEUS10 on Wed Apr 08, 2009 6:49 pm

Drague ti je? Ky 'Lion" mund te jete veçse ti.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  ABC on Wed Apr 08, 2009 7:00 pm

Hi Drague.
avatar
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  AuLoNa on Wed Apr 08, 2009 7:42 pm

Mirese erdhe Lionheart, ja kalofsh mire ketu.
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Mirese ju gjeta

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum