ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire se ju gjej

5 posters

Go down

Mire se ju gjej Empty Mire se ju gjej

Post  Kleopatra Wed Feb 04, 2009 12:44 am

Ckemi, jam anetare e re, akoma si kam shfletuar gjithe temat ne kete forum, por degjova fjale te mira per kete forum Smile.
Ju pershendes te gjithe, sidomos moderatoren Aulona Smile
Kleopatra
Kleopatra
Junior Member
Junior Member

Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-04
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  AuLoNa Wed Feb 04, 2009 1:01 am

Kleopatra wrote:Ckemi, jam anetare e re, akoma si kam shfletuar gjithe temat ne kete forum, por degjova fjale te mira per kete forum Smile.
Ju pershendes te gjithe, sidomos moderatoren Aulona Smile

Kleo flm zemra..Smile
Ma merr mendja kur te kesh kohe te na vizitosh, dhe t'ja kalosh sa me mire ketu paterjote.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  Bledikorcari Wed Feb 04, 2009 4:28 am

Kleopatra wrote:Ckemi, jam anetare e re, akoma si kam shfletuar gjithe temat ne kete forum, por degjova fjale te mira per kete forum Smile.
Ju pershendes te gjithe, sidomos moderatoren Aulona Smile
Mire se erdhe Kleopatra.

Bledikorcari
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-02
Points : 3
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  Kleopatra Wed Feb 04, 2009 8:44 pm

Mirese ju gjej dhe pergezime per forumin Smile
Kleopatra
Kleopatra
Junior Member
Junior Member

Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-04
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  alfeko sukaraku Fri Feb 06, 2009 11:44 am

mire se erdhem kleopatra

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  ZEUS10 Fri Feb 06, 2009 5:26 pm

Kleopatra wrote:Ckemi, jam anetare e re, akoma si kam shfletuar gjithe temat ne kete forum, por degjova fjale te mira per kete forum Smile.
Ju pershendes te gjithe, sidomos moderatoren Aulona Smile

Dua te te pershendes Kleopatra; me kenaqesi kam vene re se kontributi i dhene prej anetareve femra ne kete forum eshte goxha me i madh si nga ana sasiore dhe cilesore se meshkujt.
Shpresoj qe dhe ju do te sillni risi ne kete forum me vecantine e stilit tend dhe permbajtjen e materialit. Te falemnderit per pjesemarjen.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  Kleopatra Tue Feb 10, 2009 10:43 pm

faleminderit shume per mikpritjen Zeus dhe Alfeko Smile
Kleopatra
Kleopatra
Junior Member
Junior Member

Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-04
Points : 1
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum