ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire se ju gjeta.

5 posters

Go down

Mire se ju gjeta. Empty Mire se ju gjeta.

Post  Bledikorcari Tue Feb 03, 2009 5:34 am

Mire se ju gjeta miq dhe bashkatdhetare te dashur.
Une jam korcar dhe nacionalizmi+dashuria per atdheun rjedh ne venat dhe ne gjakun tim te kuq.
Vetem e vetem fakti qe kete forum e ka krijuar Zeus10 me beri mos hezitoj aspak te regjistrohem dhe te lexoj postimet me vlere te pacmuar.

Nje sugjerim kisha une,per ne qe nuk zoterojme kaq mire gjuhen angleze cduhet te bejme?nuk do ishte mire te ishin dhe ne shqip?
Me respekt Korcari.

Bledikorcari
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-02
Points : 3
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  *Anxhi* Tue Feb 03, 2009 9:59 am

Mireseerdhe Bledi Smile

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  AuLoNa Tue Feb 03, 2009 10:59 am

Bledikorcari wrote:Mire se ju gjeta miq dhe bashkatdhetare te dashur.
Une jam korcar dhe nacionalizmi+dashuria per atdheun rjedh ne venat dhe ne gjakun tim te kuq.
Vetem e vetem fakti qe kete forum e ka krijuar Zeus10 me beri mos hezitoj aspak te regjistrohem dhe te lexoj postimet me vlere te pacmuar.

Nje sugjerim kisha une,per ne qe nuk zoterojme kaq mire gjuhen angleze cduhet te bejme?nuk do ishte mire te ishin dhe ne shqip?
Me respekt Korcari.

Bledi mirese erdhe ne kete forum, dhe flm per pershendetjen!
Ketu temat me te teperta do te hapen ne shqip dhe anglisht, mund te kete ndonje teme me ndonje gjuhe tjeter por e di qe nuk do te jene aq te shumta, mbasi do mundohemi ti permbledhim ato qe ti kuptojne edhe te tjeret!
Ne c'do kohe qe te kesh problem me kuptimin e nje teme qe te intereson dhe eshte ne anglisht, do mundohemi te te japim shpjegimin sa me te mundshem qe edhe ti te kesh mundesi te japesh mendimin tend.

Gjithashtu tek tema per Language/Gjuhen, ke nje nenteme e cila thote Translation ose Perkthime.
Aty ke nje teme te cilen e hapa dhe te tregon link ose hallka te shume siteve te cilat kane fjalore Anglish-Shqip ose anasjelltas.
Ne c'do kohe mos hezito te pyesesh per c'do gje tek tema Ask questions demand answers/Pyetje pergjigje.
Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  ZEUS10 Tue Feb 03, 2009 11:07 am

Bledi mireseardhe,
Shkodra_Korca_Vlora formojne trekendeshin e polit te liririse. Ti je flamurmbajtesi i njerit prej ketyre qytete-kulme te historise shqiptare.
Une do publikoj shume fotografi, secila prej tyre flet me shume se mijra fjale, ato flasin te gjitha shqip.
Perfitoj nga rasti te pershendes gjithe anetaret e rinj te regjistruar ne forum qe nuk kam pasur rast ti pershendes.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  Bledikorcari Tue Feb 03, 2009 11:30 am

Ju falenderoj te gjitheve.

Bledikorcari
Beginner
Beginner

Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-02
Points : 3
Reputation : 1

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  Leka Tue Feb 03, 2009 11:42 am

bledios korcarios mire se erdhe papa janulli te perdhendet Laughing
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Mire se ju gjeta. Empty Re: Mire se ju gjeta.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum