ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ancient languages of Europe

2 posters

Go down

Ancient languages of Europe Empty Ancient languages of Europe

Post  ZEUS10 Thu Jun 18, 2009 9:02 pm

ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Ancient languages of Europe Empty Re: Ancient languages of Europe

Post  orakulli Mon Jun 22, 2009 1:34 am

Sa poshte paska rene shkenca e Gjuhesise,Zeus.Nga njera gezohem ne moskuptimin e tyre,nga ana e tjeter me dhe nje orientim te jashtezakonshem.Me dhe nje lende te pare,te mbledhur nga te tjeret,te gatshme dhe shume te vlefshme.
orakulli
orakulli
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 104
Registration date : 2009-02-09
Points : 46
Reputation : 26

Back to top Go down

Ancient languages of Europe Empty Re: Ancient languages of Europe

Post  ZEUS10 Mon Jun 22, 2009 3:54 pm

orakulli wrote:Sa poshte paska rene shkenca e Gjuhesise,Zeus.Nga njera gezohem ne moskuptimin e tyre,nga ana e tjeter me dhe nje orientim te jashtezakonshem.Me dhe nje lende te pare,te mbledhur nga te tjeret,te gatshme dhe shume te vlefshme.

Fatkeqesisht po, postulatet, dogmat dhe orientime ideologjike jane themelet e saj sot.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Ancient languages of Europe Empty Re: Ancient languages of Europe

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum