ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vritet me armë zjarri deputeti i PS, Fatmir Xhindi

2 posters

Go down

Vritet me armë zjarri deputeti i PS, Fatmir Xhindi Empty Vritet me armë zjarri deputeti i PS, Fatmir Xhindi

Post  princi-tr Fri May 15, 2009 9:47 am

Xhindi shkonte rregullisht me gruan e nje komshiu qe banonte prane shtepise ku Xhindi u vra, dhe sipas hetuesve, gjate ballafaqimit ndermjet Xhindit dhe bashkeshortit te gruas me te cilen Xhindi kishte mardhenie jashte-martesore, ky i fundit, i cili sapo kishte mesuar per kete mardhenie, ne gjaknxehtesi e siper qellon mbi Xhindin me bresheri kallashnikovi nga nje distance prej me pak se 2 metra.

Keto fakte nuk jane bere publike per vete arsyen e llojit te informacionit delikat per familjen e Xhindit. Bashkeshorti i gruas tradhetare eshte shpallur ne kerkim per vrasje por jo ne lidhje me kete ceshtje, per te mos i dhene medias mundesi spekullimi.

princi-tr
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 2
Registration date : 2009-05-13
Points : 1
Reputation : 0

Back to top Go down

Vritet me armë zjarri deputeti i PS, Fatmir Xhindi Empty Re: Vritet me armë zjarri deputeti i PS, Fatmir Xhindi

Post  AuLoNa Fri May 15, 2009 10:55 am

Ai ka bere shume gabim, se fajin nuk ja kishte Fatmiri, por gruaja.
Ne fund te fundit po ishte zemeruar nga ky akt dhe kishte vendos te vriste dike, le te vriste gruan e tij, sepse ketu tradhetare ne ate mes per familjen e tij, ishte ajo.

Ne asnje menyre nuk duhet t'ja hedhesh fajin tjetrit, kur personi qe ti e ke besuar me jeten eshte dakord, nuk eshte se ai e kapi me zor.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum