ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Memoria fotografike

Go down

Memoria fotografike Empty Memoria fotografike

Post  *Anxhi* Fri Jan 30, 2009 2:11 pm

A ju ka ndodhur ndonjehere te jeni duke pare dicka dhe kur nuk e shihni me, syte tuaj ruajne imazhin e asaj qe kishit pare per disa sekonda (mbase dhe te qintat e sekondes). Kjo pak a shume njihet si memorje fotografike. Ajo qe une do doja te diskutonim ketu ne kete teme do te ishte te diskutonim eksperiencen e secilit prej nesh. Sa kohe u ka zgjatur kjo? Perse mendoni se ndodh?

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum