ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urime për forumin

5 posters

Go down

Urime për forumin Empty Urime për forumin

Post  uck_aksh Sun May 03, 2009 2:53 am

Pun te mbar dhe suksese esht tradit e Shqiptareve qe kur te shkon ndoku per me uru duhet ta dergosh nje dhurat edhe un ja solla nje dhurat te vogel hahahahahahah
SUKSESE
Urime për forumin AlbanianPirat
uck_aksh
uck_aksh
Graphic Designer
Graphic Designer

Male
Number of posts : 26
Age : 50
Location : Shqipria e Madhe
Registration date : 2009-05-01
Points : 6
Reputation : 3

http://www.syrishqiponje.skyblog.com

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  uck_aksh Mon May 04, 2009 3:49 pm

Urime për forumin User-bar
uck_aksh
uck_aksh
Graphic Designer
Graphic Designer

Male
Number of posts : 26
Age : 50
Location : Shqipria e Madhe
Registration date : 2009-05-01
Points : 6
Reputation : 3

http://www.syrishqiponje.skyblog.com

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  Leka Mon May 04, 2009 3:59 pm

flm Uck avet i ke shume te bukura
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  ZEUS10 Mon May 04, 2009 4:03 pm

uck_aksh wrote:Urime për forumin User-bar

Ne fakt, stafi i forumit, i uron gjithe shqiptareve suksese, jo vetem anetareve.
Shume bukur UCK.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  Keda Mon May 04, 2009 4:39 pm

Mireseerdhe Uck- shume te bukura ato shiritat.
Keda
Keda
Junior Member
Junior Member

Female
Number of posts : 11
Location : US
Registration date : 2009-04-17
Points : 6
Reputation : 3

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  Luboteni Tue May 05, 2009 5:08 am

Urime per forumin! Na qofte i mbare ky rrugetim ne mbrojtje te teorise Pellazge! Ate e kemi amanet nga Rilindasit tane! Aty ku e lane ata, ne do ta vazhdojme denjesisht!

Sami Frasheri, Pashko Vasa, Hoxha Tahsini, Dora D'Istria, Jeronim De Rada, Dhimiter Kamarda e nje plejade e tjere zbardhen me mendjen e tyre iluministe te shkuaren tone pellazge.

Mirepo, inferioriteti i historianeve te sotshem shqiptar, me nder me thane pseudohistorianeve, ka bere qe teorise pellazge te mos i kushtohet rendesia qe kerkon. Mirepo, kjo teori eshte realitet, eshte e verifkiueshme, prandaj kerkon vendin qe i takon.

Edhe pse nuk e zoteroj ne te shkruar aq mire gjuhen angleze, une megjithate do te jem pjese e pandashme e mesit tuaj dhe do iu qendroj gjithmone ne krah. Do te ndaj bashke me ju njohurite dhe diturite e mia. Se bashku do jemi me te forte ne mbrotje te Nderit Pellazg.

I juaji me respekt
Luboteni
Prishtine
Luboteni
Luboteni
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 25
Registration date : 2009-05-05
Points : 12
Reputation : 10

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  ZEUS10 Tue May 05, 2009 7:55 am

Mire se erdhe Luboten. Ne fakt, ne jemi kombi me i vonuar, ne zbardhjen e te kaluares te tij, ne, qe kemi ndoshta historine me origjinale, me te rrjedhshme, me te pakorruptuar, se te gjitha kombet qe na rrethojne.
Perpjekja jone ne kete forum, eshte ne funksion te kesaj ideje, pra per te kontribuar ne zbardhjen e se vertetes, dhe kam besim, se kete do ta beje, ky brez i ri patriotash, qe po rritet anekend Botes.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Urime për forumin Empty Re: Urime për forumin

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum