ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tifoz italian perjete

3 posters

Go down

Tifoz italian perjete Empty Tifoz italian perjete

Post  IdeaL Fri Apr 24, 2009 10:57 pm

Gjermoni spo merr dot fryme, i ka ordhe nordhja, axurri solo axurri kampione bote.

IdeaL
Beginner
Beginner

Number of posts : 1
Registration date : 2009-04-23
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Tifoz italian perjete Empty Re: Tifoz italian perjete

Post  sulioti Sun Apr 26, 2009 5:27 am

IdeaL wrote:Gjermoni spo merr dot fryme, i ka ordhe nordhja, axurri solo axurri kampione bote.

Me italianet kam qen gjithmon kure isha femij,tani qe u rrita pak interesohem vetem per kombtaren ton.Por nuk e fsheh dot se neper kupa botroresh( ku fatkeqsisht ne nuk marrim pjes)gjithmon italia, jo per na nje gje, po se italiant,jan femijet e shqiptareve, dhe une i konsideroj si pasardhes te denj te rraces ton.
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Tifoz italian perjete Empty Re: Tifoz italian perjete

Post  Leka Sun Apr 26, 2009 2:28 pm

Skuadrat pipine i kam inad se ato gjithmone fitojne pa te drejte.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Tifoz italian perjete Empty Re: Tifoz italian perjete

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum