ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

100 vjec moderatares se "ashper".

+3
Anxhi
AuLoNa
ZEUS10
7 posters

Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ZEUS10 Tue Apr 21, 2009 8:01 pm

Une dua ti uroj Gezuar Ditelindjen Aulones, njeriut qe mund ta besh armik per politike, por eshte e gatshme te te ndihmoje me shume se kushdo kur ke nevoje, njeriut me gjuhe dhe inat "te rende Laberie", por me zemer te arte.
100 vjec Aulona.

Ditelindje para kompjuterit

100 vjec moderatares se "ashper". Happy-birthday-ryan-thumb
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa Tue Apr 21, 2009 8:07 pm

hahahaha shih se c'ben.... Laughing

Flm Zeus per urimet, edhe ti gezim e lumturi ne jete.
Flm gjithashtu per konsideraten qe me afrove kete besim, edhe pse e dije qe ndizem si shkrepse... tongue
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Anxhi Tue Apr 21, 2009 8:22 pm

Edhe pse nuk uroj neper temat e ditelindjeve, u befsh 100 vjec!
Anxhi
Anxhi
Regular Member
Regular Member

Female
Number of posts : 53
Registration date : 2009-02-10
Points : 24
Reputation : 17

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa Tue Apr 21, 2009 8:24 pm

Anxhi wrote:Edhe pse nuk uroj neper temat e ditelindjeve, u befsh 100 vjec!

Flm Anxhi, edhe ti pac fat e lumturi ne jete.. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty happy birthday

Post  seminol Tue Apr 21, 2009 8:45 pm

happy birthday LONA!
seminol
seminol
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 21
Location : usa
Registration date : 2009-01-30
Points : 4
Reputation : 3

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC Tue Apr 21, 2009 8:55 pm

Labe, ke ditlindjen me dreq? Edhe 100 vjec e qofsh e lumtur.
Ps. Du llokume une, me mpive dhembet. Kur do e ha ate une? :Dd
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa Tue Apr 21, 2009 9:02 pm

Seminol flm per videon perseri, edhe ti je nje shok shume i mire per mua...Smile

ABC wrote:Labe, ke ditlindjen me dreq? Edhe 100 vjec e qofsh e lumtur.
Ps. Du llokume une, me mpive dhembet. Kur do e ha ate une? :Dd

Ledush iku dhe ky vit, nje dhemb me pak.... Laughing
Flm zemer, te mbahet mend ajo ditelindja qe erdhem andej edhe kercente Yvi i vogel... Very Happy
Hajd se do dalim ndonje dit, te vemi te hame chinese.... tongue


Last edited by AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 9:22 pm; edited 1 time in total
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ZEUS10 Tue Apr 21, 2009 9:09 pm

Aulona, hajde festojme ditelindjen shpejt e shpejt, sepse nuk i dihet:

https://arbenia.forumotion.com/jokes-curiosities-f14/huge-solar-storm-could-shut-down-us-t452.htm#3417

Very Happy Very Happy
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC Tue Apr 21, 2009 9:31 pm

AuLoNa wrote:te mbahet mend ajo ditelindja qe erdhem andej :

No thx kam heq dore nga cinezera & co LOL Very Happy
Jes me kujtohet, por tani ka ndryshu stil ne:
I like to move it move it... Razz....
Pastaj ben e ca pislliqe te tjera po me vjen turp e nuk i them Embarassed


Last edited by ABC on Tue Apr 21, 2009 9:40 pm; edited 1 time in total
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC Tue Apr 21, 2009 9:32 pm

ZEUS10 wrote:Aulona, hajde festojme ditelindjen shpejt e shpejt, sepse nuk i dihet:

https://arbenia.forumotion.com/jokes-curiosities-f14/huge-solar-storm-could-shut-down-us-t452.htm#3417

Very Happy Very Happy

Gjithe ky burre, asgan (kur thote nje goce andej), ke frike nga nje stuhi ?! lol!
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Leka Tue Apr 21, 2009 9:41 pm

Aulona gzuar ditelindjen vajze, te uroj veq fat dhe mbaresi ne jete.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa Tue Apr 21, 2009 9:42 pm

Leka wrote:Aulona gzuar ditelindjen vajze, te uroj veq fat dhe mbaresi ne jete.

Leka flm, edhe ti gjitashtu tu plotesofshin deshirat.. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  sulioti Wed Apr 22, 2009 4:55 pm

Gezuar datlindjen Aulona,1000 vjece u befshe, dhe uroj tja kalosh sa me mire.

Dashuri, mbaresi, lumturi e shendet, eshte e thjeshte kaq kerkon kjo jete.
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa Wed Apr 22, 2009 4:58 pm

sulioti wrote:Gezuar datlindjen Aulona,1000 vjece u befshe, dhe uroj tja kalosh sa me mire.

Dashuri, mbaresi, lumturi e shendet, eshte e thjeshte kaq kerkon kjo jete.

Flm sulioti edhe ti te mira ne jeten tende.

haha e drejte, jeta e thjeshte eshte edhe me e bukur dhe e mbushur me te gjitha ato qe permende, per arsye nuk komplikohet shume..Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

100 vjec moderatares se "ashper". Empty Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum