ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

me mire nuk behet....

5 posters

Go down

me mire nuk behet.... Empty me mire nuk behet....

Post  drague Thu Apr 09, 2009 4:32 am

jam nga malesia e Korçes.

i martuar dhe kam dy çilimij.

mirese ju gjeta.

ps. na mbyten leberit mo

drague
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-09
Points : 3
Reputation : 2

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  Leka Thu Apr 09, 2009 7:40 am

drague wrote:jam nga malesia e Korçes.

i martuar dhe kam dy çilimij.

mirese ju gjeta.

ps. na mbyten leberit mo


Mire se t'pruni zoti
shpresoj tja kalosh mire

ps: jane laluce jo labe Very Happy
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  ZEUS10 Thu Apr 09, 2009 8:04 am

Drague, mire se erdhe dhe falemnderit.
Mendova se ishe Lionheart, por ti je Drague Lionheart Very Happy
E kemi realizuar planin me leber, prandaj po ftoj vetem nga krahina te tjera, se perndryshe do na duhej te blenim shume armatim te rende dhe grada.
Dhe njehere kalofsh mire ketu.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  drague Thu Apr 09, 2009 8:31 am

neser ju sqaroj per prejadhjen se eshte shume e nderlikume.

a ta puth pak njonen ke faqja??

Zeus shkrimet e tua i lexoj ma kenaqsi. Very Happy

drague
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-09
Points : 3
Reputation : 2

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  ZEUS10 Thu Apr 09, 2009 8:38 am

Falemnderit Drague.
Une nga ana ime do te thosha qe me pelqen humori yt, dhe qe te jem i sinqerte, mua nuk me pelqen cdo lloj humori. Jane disa kategori si humori, letersia dhe ne njefare menyre muzika, ku une jam jashtezakonisht shume zgjedhes. Une do thosha qe bota ka nevoje per me shume drague Very Happy
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  drague Thu Apr 09, 2009 8:42 am

zeus a eshte ajo Aulona nga laberia?? apo gabohem.??

Nejse emrin e ka te bukur.do mi gri postimet.

drague
Beginner
Beginner

Male
Number of posts : 4
Registration date : 2009-04-09
Points : 3
Reputation : 2

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  ZEUS10 Thu Apr 09, 2009 8:50 am

drague wrote:zeus a eshte ajo Aulona nga laberia?? apo gabohem.??

Nejse emrin e ka te bukur.do mi gri postimet.

Nga Laberia eshte, por kemi dhe Leken nga Shkodra. Aulona do i grij postimet e tua ndersa une me Leken do i veme prape Laughing . Pastaj Aulona nuk eshte aq e ashper gjithe kohen jo, leberit jane te ashper dhe te bute njekohosisht.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  AuLoNa Thu Apr 09, 2009 10:53 am

Mirese erdhe Drague...Smile

Ueeeee ueeeeee me paska vajt nami gjer ne Stmaboll..... Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  ABC Sat Apr 11, 2009 5:43 pm

Drague, mire se te gjeta Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

me mire nuk behet.... Empty Re: me mire nuk behet....

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum