ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gezuar Ditelindjen Sulioti

+2
sulioti
AuLoNa
6 posters

Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  AuLoNa Tue Apr 07, 2009 1:05 pm

Gezuar Ditelindjen Sulioti Birthday4
Sulioti Gezuar Ditelindjen e u Befsh 100 vjec.
Jete, shendet e lumturi, e tu realizofshin deshirat...Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  sulioti Tue Apr 07, 2009 4:05 pm

AuLoNa wrote:Gezuar Ditelindjen Sulioti Birthday4
Sulioti Gezuar Ditelindjen e u Befsh 100 vjec.
Jete, shendet e lumturi, e tu realizofshin deshirat...Smile

Flm Aulona je shum e mire,vertet me bere te ndihem mire, me kete urim te kendshem, uroj qe se bashku ne kete forum( dhe ne forume te tjera)te ndihemi mire, e te punojm sebashku per te arritur nivele te kenaqeshme ne te gjitha drejtimet. Te falenderoj nga zemra dhe uroj dhe per ty, gjith te mirat e kesaj bote. Very Happy
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  ZEUS10 Tue Apr 07, 2009 4:13 pm

sulioti wrote:
AuLoNa wrote:Gezuar Ditelindjen Sulioti Birthday4
Sulioti Gezuar Ditelindjen e u Befsh 100 vjec.
Jete, shendet e lumturi, e tu realizofshin deshirat...Smile

Flm Aulona je shum e mire,vertet me bere te ndihem mire, me kete urim te kendshem, uroj qe se bashku ne kete forum( dhe ne forume te tjera)te ndihemi mire, e te punojm sebashku per te arritur nivele te kenaqeshme ne te gjitha drejtimet. Te falenderoj nga zemra dhe uroj dhe per ty, gjith te mirat e kesaj bote. Very Happy

Sulioti te them te verteten, ne ta kemi derguar mesazhin qe nje jave me pare(hap profilin tend-visitor message) por duke qene se sot eshte tamam dita, po e perserisim : GEZUAR DITELINDJEN dhe falemnderit per mendimet e tua, qe ne i vleresojme shume.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  ABC Tue Apr 07, 2009 8:03 pm

Sulioti, e gezofsh ditelindjen Smile
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  Leka Wed Apr 08, 2009 12:41 am

Adhe 100 shoq.
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  sulioti Wed Apr 08, 2009 3:26 pm

Ju falenderoj te gjithve nga zemra, flm dhe urimet e mia me te mira per te gjith ju,(miqt e mi).
sulioti
sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 43
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  alfeko sukaraku Wed Apr 08, 2009 6:49 pm

gezuar ditlindjen Sulova....

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Gezuar Ditelindjen Sulioti Empty Re: Gezuar Ditelindjen Sulioti

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum