ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

2 posters

Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  ZEUS10 Fri Apr 03, 2009 9:35 am

Poetet dhe shkrimtaret, jane njerezit qe une respektoj me shume. Ata jane kengetaret, njerezit me bote vigane, prandaj kur ata semuren dhe ndihen keq, semuret shpirti i gjithe kombit. I uroj sherim te shpejte ketij poeti, dhe shpresoj ne angazhimin e shtetit, per te bere me te miren per te.

_________________
Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende 9giptt
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  AuLoNa Fri Apr 03, 2009 1:07 pmE pashe edhe une kete lajm, dhe vertet keta njerez duhet te kene jetegjatesi, sepse i japin shume shoqerise, dhe kombit tone.

Do Zoti e ben mire...
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  AuLoNa Thu Apr 09, 2009 11:44 am

Shume lajm i mire per xhevahir Spahiun, dhe bravo Edi Rames qe e ka marre kete iniciative, sikur edhe politike te jete ajo.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum