ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

2 posters

Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  ZEUS10 Fri Apr 03, 2009 9:35 am

Poetet dhe shkrimtaret, jane njerezit qe une respektoj me shume. Ata jane kengetaret, njerezit me bote vigane, prandaj kur ata semuren dhe ndihen keq, semuret shpirti i gjithe kombit. I uroj sherim te shpejte ketij poeti, dhe shpresoj ne angazhimin e shtetit, per te bere me te miren per te.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  AuLoNa Fri Apr 03, 2009 1:07 pmE pashe edhe une kete lajm, dhe vertet keta njerez duhet te kene jetegjatesi, sepse i japin shume shoqerise, dhe kombit tone.

Do Zoti e ben mire...
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  AuLoNa Thu Apr 09, 2009 11:44 am

Shume lajm i mire per xhevahir Spahiun, dhe bravo Edi Rames qe e ka marre kete iniciative, sikur edhe politike te jete ajo.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende Empty Re: Xhevahir Spahiu ne gjendje te rende

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum