ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja dhe unë mes jush

4 posters

Go down

Ja dhe unë mes jush Empty Ja dhe unë mes jush

Post  eda Thu Apr 02, 2009 5:04 pm

Tungjatjeta të gjithëve,
E kam vëzhguar për një kohë të gjatë këtë forum, kohë që më shërbeu për të marrë guximin të shkruaj. Keni bërë një punë të admirueshme dhe dua të përshëndes veçanërisht Zeus10, për të cilin kam shume respekt, përfitoj nga rasti t'ju përshendes të gjithëve dhe uroj të kalojmë sa më bukur këtu.

eda
Beginner
Beginner

Number of posts : 3
Registration date : 2009-03-27
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Ja dhe unë mes jush Empty Re: Ja dhe unë mes jush

Post  AuLoNa Thu Apr 02, 2009 8:21 pm

Edda mirese erdhe midis nesh, shpresoj t'ja kalosh mire ne kete forum. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Ja dhe unë mes jush Empty Re: Ja dhe unë mes jush

Post  Leka Fri Apr 03, 2009 3:58 pm

Mire se erdhe Eda.

Prej ka je maj cuce?
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Ja dhe unë mes jush Empty Re: Ja dhe unë mes jush

Post  ^_BIM_BUM_BAM_^ Sat Apr 04, 2009 3:56 pm

Mir se ke ardhur dhe shpresoi Tja kalosh bukur
Midis Shoqeris Tone
^_BIM_BUM_BAM_^
^_BIM_BUM_BAM_^
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 8
Registration date : 2009-03-28
Points : 6
Reputation : 2

Back to top Go down

Ja dhe unë mes jush Empty Re: Ja dhe unë mes jush

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum