ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ky duhet te jete vendi i duhur.

4 posters

Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur. Empty Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  nadylert Thu Apr 02, 2009 4:20 pm

E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

nadylert
Junior Member
Junior Member

Number of posts : 5
Registration date : 2009-04-02
Points : 0
Reputation : -1

Back to top Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur. Empty Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  Leka Thu Apr 02, 2009 4:29 pm

nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

All hail google translator
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur. Empty Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  ZEUS10 Thu Apr 02, 2009 4:37 pm

Leka wrote:
nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

All hail google translator

Very Happy Dhe mua kete pershtypje me krijoi, gjithsesi, mire se erdhe ne forumin tone.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur. Empty Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  eda Thu Apr 02, 2009 5:09 pm

nadylert wrote:E bera pershendetjen ne vendin e gabuar , por me pelqen forumi i juj. Une nuk shkruj shume dhe jam nga Tirana. Tjeter , kam shume vite larg Shqiperise dhe me ka marre shume malli. Besoj eshte mjaft, me pelqen me shume me lexu.

Mirëseerdhe nadylert, nuk je në vendin e gabuar, je bash në vendin e duhur, mes shqiptarësh.

eda
Beginner
Beginner

Number of posts : 3
Registration date : 2009-03-27
Points : 2
Reputation : 1

Back to top Go down

Ky duhet te jete vendi i duhur. Empty Re: Ky duhet te jete vendi i duhur.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum