ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku

3 posters

Go down

Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku Empty Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku

Post  ^_BIM_BUM_BAM_^ Sat Mar 28, 2009 9:41 pm

Pershendetje Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku
Dhe Mir Se JU Gjej Shpresoi Tja Kaloi Bukur Midis Shoqeris Tuaj

Un Jam Miri Qe Ta Merni Vesh Ju Jam 25 Vjec
Jam Nga Berati I Shqiperis Po Prej Nje Viti Emigroi Ne
Itali
^_BIM_BUM_BAM_^
^_BIM_BUM_BAM_^
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 8
Registration date : 2009-03-28
Points : 6
Reputation : 2

Back to top Go down

Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku Empty Re: Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku

Post  ZEUS10 Sat Mar 28, 2009 9:45 pm

^_BIM_BUM_BAM_^ wrote:Pershendetje Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku
Dhe Mir Se JU Gjej Shpresoi Tja Kaloi Bukur Midis Shoqeris Tuaj

Un Jam Miri Qe Ta Merni Vesh Ju Jam 25 Vjec
Jam Nga Berati I Shqiperis Po Prej Nje Viti Emigroi Ne
Itali

Mire se erdhe Miri,
ky forum ka pak nevoje per rremuje dhe debat allashqiptarce, beja bam tani Smile Very Happy
shpresoj te kalosh mire.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku Empty Re: Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku

Post  AuLoNa Sat Mar 28, 2009 9:46 pm

^_BIM_BUM_BAM_^ wrote:Pershendetje Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku
Dhe Mir Se JU Gjej Shpresoi Tja Kaloi Bukur Midis Shoqeris Tuaj

Un Jam Miri Qe Ta Merni Vesh Ju Jam 25 Vjec
Jam Nga Berati I Shqiperis Po Prej Nje Viti Emigroi Ne
Itali

Ej Bimi mirese erdhe ne forumin tone.
Ky eshte forum i ri, keshtu qe tani per tani do besh me teper muhabet me mua...Very Happy
Forumi ne gjuhen Shqipe eshte ne pjesen e poshteme.
E di qe ty te pelqejne temat me Sport, keshtu qe tek nenforumi i Sportit hap ato temat qe te pelqejne ty.
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku Empty Re: Erdha UN Nga Te Futem Nga Dera Apo Hoxhaku

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum