ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukës gjenden të ekzekutuar në postobllok dy punonjës policie

Go down

Kukës gjenden të ekzekutuar në postobllok dy punonjës policie Empty Kukës gjenden të ekzekutuar në postobllok dy punonjës policie

Post  AuLoNa Mon Mar 23, 2009 6:27 pm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një postbllok në fshatin Shëmri të Kukësit. Dy efektiva policie janë gjetur të vrarë nga kolegët e tyre. Për shkak të kësaj ngjarje të rëndë është nisur drejt Kukësit edhe kreu i policisë së shtetit Ahmet Premçi. Ndërkohë është identifikuar autori i kësaj vrasjeje të dyfishtë dhe policia është vënë në kërkim të tij.

KUKES- Dy punonjës policie janë ekzekutuar me armë zjarri në fshatin Shemri të Kukësit. Ngjarja ka ndodhur përpara pak minutash në një postbllok, ku policët ishin duke kryer detyrën e tyre si polic rrugorë. Ata janë gjetur të vrarë nga kolegët e tyre, ndërkohë që është identifikuar vrasësi, i cili tashmë është në kërkim nga policia.
Mësohet se forca policie nga Tirana dhe vetë drejtori i përgjithshëm, Ahmet Prenci është nisur drejt vendngjarjes. Policët e vrarë janë Shkëlzen Dobrushi dhe Ramadan Hila. Ndërkohë policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të vrasjes së dyfishtë, ai është Afrim Hasani.


WOW, c'fare po ndodh keshtu!
Do kene pasur ndonje problem mafje ose droge, dhe jane zene me njeri tjetrin... Shocked
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum