ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njeriu: ëngjëll dhe djall

Go down

Njeriu: ëngjëll dhe djall Empty Njeriu: ëngjëll dhe djall

Post  Hene@ Fri Mar 06, 2009 7:17 pm

Si do e komentonit ju faktin qe njeriu eshte njekohesisht, engjell dhe djall?!

Personalisht, do e shikoja ne kete menyre:

E mira dhe e keqja ecin ne te njejtat shina. Ato jane dy te kunderta qe bashkjetojne tek cdo qenie njerezore.
Me pas, ne vrazhden e jetes, varet se nga cili kah terhiqet me teper individi.
Kuptohet qe tek njeriu eshte me e thjeshte te dominoj e keqja.
Hene@
Hene@
Regular Member
Regular Member

Female
Number of posts : 51
Age : 64
Registration date : 2009-02-15
Points : 5
Reputation : 2

http://fbksh-aksh.forumocean.com/forum.htm

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum