ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Very well done.

4 posters

Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  pirro Thu Mar 05, 2009 11:43 am

shum bukur!!! do bashkpunoj edhe une ne te ardhmen...

pirro
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 22
Registration date : 2009-03-05
Points : 5
Reputation : 5

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  AuLoNa Thu Mar 05, 2009 11:54 am

pirro wrote:shum bukur!!! do bashkpunoj edhe une ne te ardhmen...

Pirro mirese erdhe ne forumin tone, dhe t'ja kalosh sa me mire. Smile
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  pirro Thu Mar 05, 2009 12:18 pm

AuLoNa wrote:
pirro wrote:shum bukur!!! do bashkpunoj edhe une ne te ardhmen...

Pirro mirese erdhe ne forumin tone, dhe t'ja kalosh sa me mire. Smile

Faleminderit!!!! Smile

pirro
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 22
Registration date : 2009-03-05
Points : 5
Reputation : 5

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  ZEUS10 Fri Mar 06, 2009 10:29 am

pirro wrote:shum bukur!!! do bashkpunoj edhe une ne te ardhmen...

Mire se erdhe Pirro, e lexova tashme postimin tend ne Quote.., shume i mire, nje gur me shume ne mozaikun shumengjyresh te historise dhe kultures sone mijevjecare. Do deshiroja qe me shume si ti, ti bashkohen ketij forumi qe do te flase me gjuhen Arberore.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  ABC Fri Mar 06, 2009 11:15 am

Miresevjen Pirro Smile
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  pirro Fri Mar 13, 2009 10:32 am

Faleminderi!!! Very Happy
Faleminderit Zeus..!!! shpresoj qe ato faqe te perdoren neper forume te ndryshme nga shqiptaret... ashtu sic kame perdorur une disa postime te tua tek albanian.com ne nje forum tek diskutoja me greket...
Zeus je i madh!!!! ke bere nje pune te mbrekullueshme..!!!!!

pirro
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 22
Registration date : 2009-03-05
Points : 5
Reputation : 5

Back to top Go down

Very well done. Empty Re: Very well done.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum