ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

5 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  alfeko sukaraku Wed Mar 04, 2009 2:47 pm

ABC wrote:https://www.youtube.com/v/M-JPdKJzXwI

Do marr ciften lol

(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Do marr çiften do dal' për gjah,

E çiften e more me gjith' zagar',

E pash' një të re more të bukura,

.

ABC

shume mesazhe politike po kalon ketu....gjah-ciften -zagar..ndakort ..por si mundesh te shkosh per gjahe kur nuk mundesh te dallosh sa te bukura ishin?...mua me duket se ishin dy te bukura edhe gjahtari zgjodhi meskeputuren...ti perse e fshe te verteten?

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 2:51 pm

alfeko sukaraku wrote:ti perse e fshe te verteten?

Qe ta gjeje ti (te verteten) biri im afro lol!
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Wed Mar 04, 2009 5:02 pm

Une them qe Hena eshte dhe me keq se Aulona per punen e politikes Laughing
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 5:23 pm

Me leje rrufegjujtes? Si e beni kete 'klasifikim? Apo eshte pune motivimi kjo? lol Nuk e njoh Henen, ndaj doren ne zjarr nuk e ve Very Happy Por per........ pik pik pik.. se i rriten veshet Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  alfeko sukaraku Thu Mar 05, 2009 5:57 pm

ABC wrote:
alfeko sukaraku wrote:ti perse e fshe te verteten?

Qe ta gjeje ti (te verteten) biri im afro lol!

jam krenar qe kam per mama nje seksi mama si ti ABC

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  zojs Thu Mar 05, 2009 7:23 pm

ZEUS10 wrote:Une them qe Hena eshte dhe me keq se Aulona per punen e politikes Laughing


Unë them që jo! Wink
zojs
zojs
No rank
No rank

Male
Number of posts : 157
Registration date : 2009-01-27
Points : 16
Reputation : 16

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. - Page 2 Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum