ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Fri Feb 20, 2009 4:01 pm

Dua te bej pak humor, dhe me pergjigjet tuaja dua qe te ngacmoni pak ata anetare qe i kane shume per qejf temat e politikes. Ju dini ndonje emer ne forumin tone?
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Fri Feb 20, 2009 4:17 pm

ZEUS10 wrote:Dua te bej pak humor, dhe me pergjigjet tuaja dua qe te ngacmoni pak ata anetare qe i kane shume per qejf temat e politikes. Ju dini ndonje emer ne forumin tone?

Te them te drejten po mendohem shume, dhe nuk di kujt ti ve gishtin! scratch Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Sun Feb 22, 2009 4:20 pm

*ABC Pispilloset* Very Happy
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Mon Feb 23, 2009 10:10 am

ABC wrote:*ABC Pispilloset* Very Happy

Nuk e di pse pse mendohet shume Aulona kurse ABC pispilloset me kot sepse kampion eshte A..... Smile Laughing
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Mon Feb 23, 2009 1:14 pm

Nuk e di pse pse mendohet shume Aulona kurse ABC pispilloset me kot sepse kampion eshte A.....

Epo he de, shkrepe te shkreten Very Happy Bah sa te thella paskan qene keto pune lol!

Ps. Une do pispillosem se femer hesapi Razz vetem mos u zhelozhoni shume ju ate beni
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Mon Feb 23, 2009 2:57 pm

ZEUS10 wrote:
ABC wrote:*ABC Pispilloset* Very Happy

Nuk e di pse pse mendohet shume Aulona kurse ABC pispilloset me kot sepse kampion eshte A..... Smile Laughing

Po mundohesh te na besh ushtrime mendore me kete emer misterioz! Very Happy
Ja te provojme si mund ti gjejme dhe ti plotesojme ato pikat, por me duket pak si i veshtire. lol
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Mon Feb 23, 2009 7:47 pm

O labe, ki cuni ketu, per ty e ka llafne. Po he se kot ben si misterioz lol!

Ps. Edhe pse esht teme humori, ika une, se pastaj me kritikoni se s'bej postime cilesore Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Tue Feb 24, 2009 4:18 pm

ABC wrote:O labe, ki cuni ketu, per ty e ka llafne. Po he se kot ben si misterioz lol!

Ps. Edhe pse esht teme humori, ika une, se pastaj me kritikoni se s'bej postime cilesore Razz

Aulona e ka shume te qarte per ke ishte drejtuar humori, ajo thjesht po e vazhdonte lojen ne menyren me te lezetshme te mundshme.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Tue Feb 24, 2009 7:42 pm

ZEUS10 wrote:
ABC wrote:O labe, ki cuni ketu, per ty e ka llafne. Po he se kot ben si misterioz lol!

Ps. Edhe pse esht teme humori, ika une, se pastaj me kritikoni se s'bej postime cilesore Razz

Aulona e ka shume te qarte per ke ishte drejtuar humori, ajo thjesht po e vazhdonte lojen ne menyren me te lezetshme te mundshme.

Po dhe une ate kam thene me duket, apo jo? Razz
Nje nga temat e zjarrta qe e dashuron me shpirt labja, eshte ajo e Enverit psh Very Happy
Labe, me shaka, e di ti Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Tue Feb 24, 2009 7:55 pm

ABC wrote:
Po dhe une ate kam thene me duket, apo jo? Razz
Nje nga temat e zjarrta qe e dashuron me shpirt labja, eshte ajo e Enverit psh Very Happy
Labe, me shaka, e di ti Razz

Po une kam qene pionere e xhaxhit Enver sado qe ika nga syte kembet nga malet. Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Tue Feb 24, 2009 8:13 pm

Hahahahahahahahahahhaahahhaahhaahahah

Ke bere yllka me guricka? LOL.
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Mon Mar 02, 2009 5:18 pm

TI JE AGJENCINA E LAJMEVE MË TË FRESKËTA BOTËRORE

Dikush me dha kete quote, a thoni te jete e vertete!Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Mon Mar 02, 2009 6:46 pm

AuLoNa wrote:
TI JE AGJENCINA E LAJMEVE MË TË FRESKËTA BOTËRORE

Dikush me dha kete quote, a thoni te jete e vertete!Laughing

Une do te thosha: zedhenesja e lajme galaktikore Smile
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Mon Mar 02, 2009 6:47 pm

ZEUS10 wrote:
AuLoNa wrote:
TI JE AGJENCINA E LAJMEVE MË TË FRESKËTA BOTËRORE

Dikush me dha kete quote, a thoni te jete e vertete!Laughing

Une do te thosha: zedhenesja e lajme galaktikore Smile

hahaha, flm qe me ngrite graden me lart. Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Tue Mar 03, 2009 3:06 pm

Une do thoja punonjesja e brendshme e CNN Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  zojs Tue Mar 03, 2009 4:09 pm

mos e ngacmoni më shumë gocën, ia japi hakun - pasionante për politikën!Wink
zojs
zojs
No rank
No rank

Male
Number of posts : 157
Registration date : 2009-01-27
Points : 16
Reputation : 16

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 12:53 am

Nuk jemi ne qe po e ngacmojme Very Happy Ne po i rrisim vetem gradat (meqe keto i kemi free Razz). Pastaj Labet jane Yje, dhe Yjet vetem ne Vlore lindin (sipas barcaletes kjo) lol!

Ika labe se me ve ban ti tani Razz
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Wed Mar 04, 2009 1:32 am

^^^Rrini mire ju lart se ka çeçua biçak.... Laughing tongue
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 10:40 am

Labe, ju shuer qe nuk i ke te lagura kapsollat? Razz

E meqe ma nxore llafne tek llafi Very Happy do ma dredhec njehere? Po bukur he, bukur.. ashtu si e dredh ti.. lolPs. Mos ki merak se me njehere nuk behesh ashtu Very Happy bishtperdredhur dmth.. ose ne zhargonin e artit balerine lol!

flower
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Wed Mar 04, 2009 11:18 am

ABC wrote:Labe, ju shuer qe nuk i ke te lagura kapsollat? Razz

E meqe ma nxore llafne tek llafi Very Happy do ma dredhec njehere? Po bukur he, bukur.. ashtu si e dredh ti.. lolPs. Mos ki merak se me njehere nuk behesh ashtu Very Happy bishtperdredhur dmth.. ose ne zhargonin e artit balerine lol!

flower

Problemi i vetem eshte qe video nuk punon.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 11:23 am

https://www.youtube.com/v/M-JPdKJzXwI

Do marr ciften lol

(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Do marr çiften do dal' për gjah,
jaman shok o more jaman aman,
Do marr çiften more do dal' për gjah,
jaman shok o jaman aman.

E çiften e more me gjith' zagar',
jaman shok o more jaman aman.
E çiften e more me gjith' zagar',
jaman shok o jaman aman.

E pash' një të re more të bukura,
jaman shok o more jaman aman,
E pash' një të re more të bukura,
jaman shok o jaman aman,

E cila të more pëlqen me qafsh,
jaman shok o more jaman aman,
E cila të more pëlqen me qafsh,
jaman shok o jaman aman.

O ajo në mes more këputura,
jaman shok o more jaman aman,
O ajo në mes more këputura,
jaman shok o jaman aman.
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 Wed Mar 04, 2009 11:34 am

ABC wrote:
(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Te them te drejten nuk besoj se ka shqiptare te mos i rritet adrenalina me kete kenge qejfi.
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 11:36 am

ZEUS10 wrote:
ABC wrote:
(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Te them te drejten nuk besoj se ka shqiptare te mos i rritet adrenalina me kete kenge qejfi.

Thua ti, pa pyete njehere laben cdo te te thote?! lol!
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  AuLoNa Wed Mar 04, 2009 2:05 pm

ZEUS10 wrote:
ABC wrote:
(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Te them te drejten nuk besoj se ka shqiptare te mos i rritet adrenalina me kete kenge qejfi.

LOL, te them te drejten, kete kenge e kam me te preferuaren, dhe une e im vella kemi ngrene edhe nje dru per te. Very Happy

Vinte nena te na shikonte kur ishte mami ne pune. Mund te ishim, vellai nja 8 vjec une 6.
E mire, derisa te vinte nena me ca do merreshim. Mbas shume mendimesh e vendosem do kendonim. tongue
Vellai mori nje fyell qe ja kishte marre mami per Vit te Ri dhe une do kendoja...lol
Para se te fillonim kengen, u zume njehere kush fillonte e para kenga apo muzika, mezi rame dakord qe fillonte muzika.
E kur ja ndezim ne "Do marr Ciften do dal per gjah" si per shtat pale qejfe. Laughing
Nena tani ishte duke ardhe, dhe tha degjohej kenga dhe muzika tha tek pallati tjeter, dhe sa me afer pallatit afrohesha, me afer vinte zeri!
Sa bukur kendojne po thoshte nena, na kenaqen.
Kur afrohet tek dera e apartamentit, dhe hap deren, c'te shikoj po niprit e saj, e kishin ndezur si arrixhinjte. lol
uuuu, filloi nena na merruat ne tere lagjen, e filloi te na perzinte.
Ne poshte tavolines rreth e rrotull nenes e perjashta, qe mos te hanim dru.Very Happy
Kur vjen mami nga puna, i thoshte mamit qe ca bemash kishim bere ne. Laughing
AuLoNa
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC Wed Mar 04, 2009 2:16 pm

AuLoNa wrote:te them te drejten, kete kenge e kam me te preferuaren, dhe une e im vella kemi ngrene edhe nje dru per te. Very Happy

Hahahahahahahahahaha I knew it Very Happy
ABC
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken. Empty Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum