ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhimiter Pilika

2 posters

Go down

Dhimiter Pilika Empty Dhimiter Pilika

Post  ZEUS10 Fri Feb 13, 2009 10:42 am

Ky eshte ndoshta pelasgologu me i ditur, i cili ka shfrytezuar burimet historike dhe i ka paraqitur ato ne nje menyre shume argumentuese. Ky eshte i palodhuri, "i padukshmi" njeriu qe aq shume u persekutua nga nje sistem antikombetar, dhe per ironi te fatit u "persekutua" dhe prej vetes me thjeshtesine e tij. Megjithate ai mbetet nje mesues dhe pike reference.
Vazhdimisht kam publikuar ne revista, gazeta dhe internet materiale te tij. Kete do e bej dhe tani, per nder te kesaj figure vigane:

Dhimiter Pilika 2s99kk3

Dhimiter Pilika Jr2tfb

Dhimiter Pilika 2u725j4

Dhimiter Pilika 2lvo8du

Dhimiter Pilika 2rrl8a8

Dhimiter Pilika 2d28875

Dhimiter Pilika 1o4py8

Dhimiter Pilika 2m68mkk

Dhimiter Pilika 2epoz04


Last edited by ZEUS10 on Fri Feb 13, 2009 11:04 am; edited 6 times in total
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Dhimiter Pilika Empty Re: Dhimiter Pilika

Post  ZEUS10 Fri Feb 13, 2009 10:45 am

Dhimiter Pilika 2j1pr7o

Dhimiter Pilika I2pxkh

Dhimiter Pilika 23m27tu
ZEUS10
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 713
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Dhimiter Pilika Empty Re: Dhimiter Pilika

Post  Leka Sun Mar 08, 2009 3:22 pm

Zoteri kam nje pyetje. Din gja a e ka marr kushe persiper ta perketheje kete liber kolosal ne gjuhe te ndryshme, anglishte te pakten?

Nqoftese jo je ne dijeni se sa mund te kushtoje te paguash nje perkthyes te mirfillte ta perktheje?
Leka
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Dhimiter Pilika Empty Re: Dhimiter Pilika

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum