ARBËNIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profili *Anxhi* jo funksional, i zevendesuar.

Go down

Profili *Anxhi* jo funksional, i zevendesuar. Empty Profili *Anxhi* jo funksional, i zevendesuar.

Post  ArbërDon Tue Feb 10, 2009 8:13 pm

Anetarja me pseudonimin *Anxhi* do te vazhdoj veprimtarine ne kete forum nen pseudonimin Anxhi. Profili i saj i meparshem nuk eshte me ne funksionim dhe eshte perdorur funksioni: banned.
Ky eshte nje perjashtim dhe i vetmi sepse nuk do te inkurajoheshin disa llogari per te njejtin person. Nese do te kerkoni te nderroni pseudonimin duhet te bisedoni me stafin.

_________________
Profili *Anxhi* jo funksional, i zevendesuar. 33kfayb

Albanians have suffered too much to forget.
ArbërDon
ArbërDon
Administrator
 Administrator

Male
Number of posts : 26
Registration date : 2009-02-10
Points : 16
Reputation : 1

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum