Ancient languages of Europe

View previous topic View next topic Go down

Ancient languages of Europe

Post  ZEUS10 on Thu Jun 18, 2009 9:02 pm


_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Ancient languages of Europe

Post  orakulli on Mon Jun 22, 2009 1:34 am

Sa poshte paska rene shkenca e Gjuhesise,Zeus.Nga njera gezohem ne moskuptimin e tyre,nga ana e tjeter me dhe nje orientim te jashtezakonshem.Me dhe nje lende te pare,te mbledhur nga te tjeret,te gatshme dhe shume te vlefshme.
avatar
orakulli
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 104
Registration date : 2009-02-09
Points : 46
Reputation : 26

Back to top Go down

Re: Ancient languages of Europe

Post  ZEUS10 on Mon Jun 22, 2009 3:54 pm

orakulli wrote:Sa poshte paska rene shkenca e Gjuhesise,Zeus.Nga njera gezohem ne moskuptimin e tyre,nga ana e tjeter me dhe nje orientim te jashtezakonshem.Me dhe nje lende te pare,te mbledhur nga te tjeret,te gatshme dhe shume te vlefshme.

Fatkeqesisht po, postulatet, dogmat dhe orientime ideologjike jane themelet e saj sot.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Ancient languages of Europe

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum