Funny Videos

Go down

Funny Videos

Post  AuLoNa on Fri Jan 30, 2009 8:37 pm

Saliut i iken truri ne ShkoderO Zot, shyqyr e kena karagjoz kryeministrin, te pakten shikojme shfaqje falas!
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  *Anxhi* on Fri Jan 30, 2009 9:42 pm

Kjo eshte per te qare dhe jo per te qeshur. Per vete me erdhi turp me cfare njerezish perfaqesohet shqiperia.

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Fri Jan 30, 2009 10:03 pm

*Anxhi* wrote:Kjo eshte per te qare dhe jo per te qeshur. Per vete me erdhi turp me cfare njerezish perfaqesohet shqiperia.

Ehhh e di o zemre po c'te bejme do qeshim nga zori, se nuk kemi c'bejme na ka zene gjarpri.

Grupi Lab i Policeve te Komisariatit nr 7 TR

Very Happy
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  seminol on Fri Jan 30, 2009 11:27 pm

AuLoNa wrote:Saliut i iken truri ne ShkoderO Zot, shyqyr e kena karagjoz kryeministrin, te pakten shikojme shfaqje falas!
une vdes per videot e saliut dhe nanos .. I kam ne koleksionin tim bashke me "beavis and butthead" bounce
avatar
seminol
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 21
Location : usa
Registration date : 2009-01-30
Points : 4
Reputation : 3

Back to top Go down

Sali Berisha dhe Edi Rama

Post  AuLoNa on Sat Jan 31, 2009 4:42 pm

seminol wrote:une vdes per videot e saliut dhe nanos .. I kam ne koleksionin tim bashke me "beavis and butthead" bounce

Semi c'a krahasim te bukur i ke bere, se vertet ashtu jane. Very Happy
Last edited by AuLoNa on Tue Feb 03, 2009 12:25 pm; edited 1 time in total
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Osama hollywood actor playing President's role.

Post  ZEUS10 on Tue Feb 03, 2009 10:55 am

avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  *Anxhi* on Tue Feb 03, 2009 11:45 am

Edhe ajo na duhet qe Obama te jete Osama dhe t'ia hapim gropen vete vetes Very Happy

*Anxhi*
No rank
No rank

Female
Number of posts : 116
Registration date : 2009-01-27
Points : 0
Reputation : 2

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Mon Mar 02, 2009 2:56 pm

avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Portokalli 5 Heronjt e Vigut

Post  AuLoNa on Wed Mar 11, 2009 8:32 pm
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Fri Mar 13, 2009 8:09 pmPolitikanet Injorante me Etikete per tu admiruar

Who Let the Dogs Out - Kush i la qente jashte tongue
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Fri Mar 13, 2009 9:03 pm

avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Mon Mar 23, 2009 9:12 pm
o Zot sa kam qesh...

Dhandrin e kemi Amerikan, po sa mire e ka mesuar shqipen!
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  ZEUS10 on Mon Mar 23, 2009 10:30 pm

AuLoNa wrote:


o Zot sa kam qesh...

Dhandrin e kemi Amerikan, po sa mire e ka mesuar shqipen!

Vertet ashtu u sajua flamuri Kosovar, nuk eshte per te qeshur fare.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Wed Mar 25, 2009 1:15 pm
Shumë habere në një ditë, dale dale
çmimi i ujit prapë u rrit, dale dale
ujë do kemi një herë në tri ditë, dale dale
s'kemi me ç'të lajmë sitë, dale dale
lajmi i ditë vjen nga KESHI, dale dale
qeshi prapë dhe na e ngjeshi, dale dale
meqë dielli del ç'do ditë, dale dale
vetëm në darkë do ketë dritë, dale dale


hahahha keta te dy kane gallate.... Laughing
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Thu Mar 26, 2009 11:04 pm
hahhahahhaha o Zot keta kane qyfyre...... Laughing
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Mon Mar 30, 2009 12:40 am

hahahha hajde o cuni te keqen motrra..... Laughing

Marjana eshte vlonjate..... tongue
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  ZEUS10 on Mon Mar 30, 2009 8:03 am

AuLoNa wrote:hahahha hajde o cuni te keqen motrra..... Laughing

Marjana eshte vlonjate..... tongue

Shume shume e egzagjeruar. Dhe ne humor i kalojme limitet. Une nuk do isha per kete lloj humori.

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Mon Mar 30, 2009 9:47 am

ZEUS10 wrote:
Shume shume e egzagjeruar. Dhe ne humor i kalojme limitet. Une nuk do isha per kete lloj humori.

Zeus e kane marre kete lloj humori nga keta ketu ne Amerike.
Mirepo e tejkalojne, dhe vertet e zgjasin me teper sec duhet.
Vetem u shkriva me Marjanen qe e kishte marre seriozisht, dhe menyren si reagonte.

Po me e forta ka qene ajo e Igli Tares qe u hodh ne pishine, se tha po qellonin me pistolete... Laughing

avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Wed Apr 01, 2009 10:26 pm
Very Happy
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Mon Apr 06, 2009 1:23 pm
hahahhahaha tamam, keshtu kane bere.... Laughing
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Tue Apr 07, 2009 10:44 pm
Laughing Bokja....
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Wed Apr 22, 2009 10:18 pm
Very Happy
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Wed Apr 29, 2009 7:44 pm

avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  AuLoNa on Wed May 06, 2009 6:39 pm
Ne jemi gallata vete.... Laughing
Asnjeri per tjeterin vetem ai i fundit e kishte ne rregull.

E forta kur njeri tha-Sala eshte diversant vete...
avatar
AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: Funny Videos

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum