100 vjec moderatares se "ashper".

View previous topic View next topic Go down

100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ZEUS10 on Tue Apr 21, 2009 8:01 pm

Une dua ti uroj Gezuar Ditelindjen Aulones, njeriut qe mund ta besh armik per politike, por eshte e gatshme te te ndihmoje me shume se kushdo kur ke nevoje, njeriut me gjuhe dhe inat "te rende Laberie", por me zemer te arte.
100 vjec Aulona.

Ditelindje para kompjuterit


_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing

ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 8:07 pm

hahahaha shih se c'ben.... Laughing

Flm Zeus per urimet, edhe ti gezim e lumturi ne jete.
Flm gjithashtu per konsideraten qe me afrove kete besim, edhe pse e dije qe ndizem si shkrepse... tongue

AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Anxhi on Tue Apr 21, 2009 8:22 pm

Edhe pse nuk uroj neper temat e ditelindjeve, u befsh 100 vjec!

Anxhi
Regular Member
Regular Member

Female
Number of posts : 53
Registration date : 2009-02-10
Points : 24
Reputation : 17

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 8:24 pm

Anxhi wrote:Edhe pse nuk uroj neper temat e ditelindjeve, u befsh 100 vjec!

Flm Anxhi, edhe ti pac fat e lumturi ne jete.. Smile

AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

happy birthday

Post  seminol on Tue Apr 21, 2009 8:45 pm

happy birthday LONA!

seminol
Junior Member
Junior Member

Male
Number of posts : 21
Location : usa
Registration date : 2009-01-30
Points : 4
Reputation : 3

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC on Tue Apr 21, 2009 8:55 pm

Labe, ke ditlindjen me dreq? Edhe 100 vjec e qofsh e lumtur.
Ps. Du llokume une, me mpive dhembet. Kur do e ha ate une? :Dd

ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 9:02 pm

Seminol flm per videon perseri, edhe ti je nje shok shume i mire per mua...Smile

ABC wrote:Labe, ke ditlindjen me dreq? Edhe 100 vjec e qofsh e lumtur.
Ps. Du llokume une, me mpive dhembet. Kur do e ha ate une? :Dd

Ledush iku dhe ky vit, nje dhemb me pak.... Laughing
Flm zemer, te mbahet mend ajo ditelindja qe erdhem andej edhe kercente Yvi i vogel... Very Happy
Hajd se do dalim ndonje dit, te vemi te hame chinese.... tongue


Last edited by AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 9:22 pm; edited 1 time in total

AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ZEUS10 on Tue Apr 21, 2009 9:09 pm

Aulona, hajde festojme ditelindjen shpejt e shpejt, sepse nuk i dihet:

http://arbenia.forumotion.com/jokes-curiosities-f14/huge-solar-storm-could-shut-down-us-t452.htm#3417

Very Happy Very Happy

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing

ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC on Tue Apr 21, 2009 9:31 pm

AuLoNa wrote:te mbahet mend ajo ditelindja qe erdhem andej :

No thx kam heq dore nga cinezera & co LOL Very Happy
Jes me kujtohet, por tani ka ndryshu stil ne:
I like to move it move it... Razz....
Pastaj ben e ca pislliqe te tjera po me vjen turp e nuk i them Embarassed


Last edited by ABC on Tue Apr 21, 2009 9:40 pm; edited 1 time in total

ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  ABC on Tue Apr 21, 2009 9:32 pm

ZEUS10 wrote:Aulona, hajde festojme ditelindjen shpejt e shpejt, sepse nuk i dihet:

http://arbenia.forumotion.com/jokes-curiosities-f14/huge-solar-storm-could-shut-down-us-t452.htm#3417

Very Happy Very Happy

Gjithe ky burre, asgan (kur thote nje goce andej), ke frike nga nje stuhi ?! lol!

ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Leka on Tue Apr 21, 2009 9:41 pm

Aulona gzuar ditelindjen vajze, te uroj veq fat dhe mbaresi ne jete.

Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa on Tue Apr 21, 2009 9:42 pm

Leka wrote:Aulona gzuar ditelindjen vajze, te uroj veq fat dhe mbaresi ne jete.

Leka flm, edhe ti gjitashtu tu plotesofshin deshirat.. Smile

AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  sulioti on Wed Apr 22, 2009 4:55 pm

Gezuar datlindjen Aulona,1000 vjece u befshe, dhe uroj tja kalosh sa me mire.

Dashuri, mbaresi, lumturi e shendet, eshte e thjeshte kaq kerkon kjo jete.

sulioti
Regular Member
Regular Member

Male
Number of posts : 70
Age : 35
Location : belgium
Registration date : 2009-02-10
Points : 22
Reputation : 22

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  AuLoNa on Wed Apr 22, 2009 4:58 pm

sulioti wrote:Gezuar datlindjen Aulona,1000 vjece u befshe, dhe uroj tja kalosh sa me mire.

Dashuri, mbaresi, lumturi e shendet, eshte e thjeshte kaq kerkon kjo jete.

Flm sulioti edhe ti te mira ne jeten tende.

haha e drejte, jeta e thjeshte eshte edhe me e bukur dhe e mbushur me te gjitha ato qe permende, per arsye nuk komplikohet shume..Smile

AuLoNa
No rank
No rank

Female
Number of posts : 1002
Location : USA
Humor : Plenty..:)
Registration date : 2009-01-27
Points : 118
Reputation : 33

Back to top Go down

Re: 100 vjec moderatares se "ashper".

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum