Ku gjindet Lumturia

Go down

Ku gjindet Lumturia

Post  Hene@ on Fri Mar 06, 2009 7:16 pm

Te gjith e kerkojm, te gjith e enderrojm por rralle mund ta kuptojm apo ta shijojm !

Sipas jush ku dhe si gjindet lumturia?
Hene@
Hene@
Regular Member
Regular Member

Female
Number of posts : 51
Age : 58
Registration date : 2009-02-15
Points : 5
Reputation : 2

http://fbksh-aksh.forumocean.com/forum.htm

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum