Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  alfeko sukaraku on Wed Mar 04, 2009 2:47 pm

ABC wrote:https://www.youtube.com/v/M-JPdKJzXwI

Do marr ciften lol

(Kjo po qe ia shpie ne vend adrenalinen labes Very Happy)

Do marr çiften do dal' për gjah,

E çiften e more me gjith' zagar',

E pash' një të re more të bukura,

.

ABC

shume mesazhe politike po kalon ketu....gjah-ciften -zagar..ndakort ..por si mundesh te shkosh per gjahe kur nuk mundesh te dallosh sa te bukura ishin?...mua me duket se ishin dy te bukura edhe gjahtari zgjodhi meskeputuren...ti perse e fshe te verteten?

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC on Wed Mar 04, 2009 2:51 pm

alfeko sukaraku wrote:ti perse e fshe te verteten?

Qe ta gjeje ti (te verteten) biri im afro lol!
avatar
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ZEUS10 on Wed Mar 04, 2009 5:02 pm

Une them qe Hena eshte dhe me keq se Aulona per punen e politikes Laughing

_________________

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  ABC on Wed Mar 04, 2009 5:23 pm

Me leje rrufegjujtes? Si e beni kete 'klasifikim? Apo eshte pune motivimi kjo? lol Nuk e njoh Henen, ndaj doren ne zjarr nuk e ve Very Happy Por per........ pik pik pik.. se i rriten veshet Razz
avatar
ABC
Senior Member
Senior Member

Number of posts : 149
Registration date : 2009-01-30
Points : 27
Reputation : 20

http://www.albforum.us

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  alfeko sukaraku on Thu Mar 05, 2009 5:57 pm

ABC wrote:
alfeko sukaraku wrote:ti perse e fshe te verteten?

Qe ta gjeje ti (te verteten) biri im afro lol!

jam krenar qe kam per mama nje seksi mama si ti ABC

alfeko sukaraku
Senior Member
Senior Member

Male
Number of posts : 198
Registration date : 2009-02-04
Points : 21
Reputation : 21

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  zojs on Thu Mar 05, 2009 7:23 pm

ZEUS10 wrote:Une them qe Hena eshte dhe me keq se Aulona per punen e politikes Laughing


Unë them që jo! Wink
avatar
zojs
No rank
No rank

Male
Number of posts : 157
Registration date : 2009-01-27
Points : 16
Reputation : 16

Back to top Go down

Re: Kush prej anetareve eshte me pasionant per politiken.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum