Dhimiter Pilika

Go down

Dhimiter Pilika

Post  ZEUS10 on Fri Feb 13, 2009 10:42 am

Ky eshte ndoshta pelasgologu me i ditur, i cili ka shfrytezuar burimet historike dhe i ka paraqitur ato ne nje menyre shume argumentuese. Ky eshte i palodhuri, "i padukshmi" njeriu qe aq shume u persekutua nga nje sistem antikombetar, dhe per ironi te fatit u "persekutua" dhe prej vetes me thjeshtesine e tij. Megjithate ai mbetet nje mesues dhe pike reference.
Vazhdimisht kam publikuar ne revista, gazeta dhe internet materiale te tij. Kete do e bej dhe tani, per nder te kesaj figure vigane:Last edited by ZEUS10 on Fri Feb 13, 2009 11:04 am; edited 6 times in total
avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Dhimiter Pilika

Post  ZEUS10 on Fri Feb 13, 2009 10:45 am

avatar
ZEUS10
King
King

Male
Number of posts : 712
Location : CANADA
Humor : Great, the lightning during the anger greater.
Registration date : 2009-01-27
Points : 150
Reputation : 53

http://www.zeus10.com

Back to top Go down

Re: Dhimiter Pilika

Post  Leka on Sun Mar 08, 2009 3:22 pm

Zoteri kam nje pyetje. Din gja a e ka marr kushe persiper ta perketheje kete liber kolosal ne gjuhe te ndryshme, anglishte te pakten?

Nqoftese jo je ne dijeni se sa mund te kushtoje te paguash nje perkthyes te mirfillte ta perktheje?
avatar
Leka
Moderator
 Moderator

Male
Number of posts : 334
Registration date : 2009-01-27
Points : 64
Reputation : 20

Back to top Go down

Re: Dhimiter Pilika

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum